Kilka słów o mnie

Nazywam się Bogumiła Ast, jestem dyplomowaną kosmetyczką. Moją pasją jest pomaganie kobietom w wydobywaniu z nich tego co najpiękniejsze. To stało się moim sposobem na życie. Od zawsze interesowałam się pielęgnacją urody oraz sposobami na jej poprawianie.

Od 1993 roku zdobywałam doświadczenie i wiedzę w prestiżowych Instytutach Kosmetycznych m.in. Dr Ireny Eris, Clarins, Alessandro, aby zrealizować swoje największe marzenie - otworzyć własny salon, w którym będę mogła nadal według własnej filozofii oraz projektu rozwijać swoją pasję.

Salon La Diamente jest miejscem, gdzie można się zrelaksować, wyciszyć i zapomnieć o problemach dnia codziennego, a pielęgnacja urody staje się niezapomnianym przeżyciem. jest to możliwe dzięki temu, że każda klientka jest tu traktowana indywidualnie, a szeroka gama zabiegów profesjonalnych oraz wysoka jakość używanych kosmetyków pozwala na zaspokojenie najtrudniejszych oczekiwań. Ale najważniejsze jest to, że swoją pracę wykonuję z prawdziwą przyjemnością i zaangażowaniem.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.